O ISBN

Naszym celem jest niesienie pomocy studentom UŁ z zagranicy, którzy borykają się z różnymi problemami, wynikającymi przede wszystkim, z braku wystarczającej znajomości języka polskiego i polskiej kultury.

Studenci ISBN oferują pomoc w kontaktach z pracownikami dziekanatów, w wypełnianiu wniosków urzędowych oraz w innych sytuacjach, w których nieznajomość języka rodzi problemy (np. założenie konta bankowego, wynajęcie mieszkania, znalezienie lekarza, etc.).

Lubimy się też dobrze bawić, więc ISBN to nie tylko bezinteresowna pomoc, ale przede wszystkim nieoceniona możliwość integracji środowiska studenckiego. Jest to zarazem unikalna możliwość stawania się ekspertem ? “przewodnikiem” po życiu uczelni takiej jak UŁ, ale rozwijania umiejętności, które zaprocentują w Twoim życiu zawodowym.

about_sbn

Działając w ISBN masz również szansę poznać osoby z całego świata, nie wyjeżdżając nawet z Łodzi i zawrzeć przyjaźnie na całe życie. Jeżeli chcesz do nas dołączyć lub masz jakieś pytania wyślij do Nas mail na adres buddyunilodz@uni.lodz.pl lub znajdź nas na facebooku.

Pozdrawiamy!
ISBN Team

Comments are closed.