ISBN Team


Przemysław “Wilku” Wilk
– niby student Analityki Gospodarczej, ale w rzeczywistości miłośnik podróżowania, który za życiowy cel postawił sobie, objechać cały świat. Prezes i założyciel ISBN, stara się połączyć wszystkie elementy układanki. Okazjonalnie głos zdrowego rozsądku.

Życiowe motto: “Better sorry than safe”

 

 

 

 

lenna

Lena “Lenka” Szustak – niezrównana studentka IV roku zarządzania i założycielka organizacji. Zawsze uśmiechnięta pasjonatka tańca i posiadająca milion pomysłów na minutę. Zna wszystkich razem i każdego z osobna. Trzeba coś załatwić na wczoraj? Dzwoń do Leny!

 

 

 


Daria “Radia” Szewczyk – studentka politechniki, ale jest w porządku. Natchniona idealistka i naczelny grafik koła. To Daria sprawia, że nasze plakaty nie są czarno-białe. Potrafi dogadać się z każdym i załagodzić każdy konflikt. Obiecała sobie, że nigdy nie dorośnie!

 

 

 

NASZE WSPARCIE:

Weronika Ćmielewska – ciężko pracuje Biurze Współpracy z Zagranicą i jeszcze znajduj czas, by nam pomagać. Nasz pośrednik miedzy ISBN, a władzami uczelni. Uważa, że kiedy trzeba coś zrobić, to lepiej wziąć się do roboty, niż gadać po próżnicy. Zawsze chętna do współpracy, zawsze znajdzie dla ciebie czas.

Liliana Lato – szara eminencja ISBN, szefowa Biura Współpracy z Zagranicą. To ona wpadła na pomysł stworzenia organizacji i nadała jej kurs. Zna wszystkie ważne osoby na uniwersytecie. Kiedy się lenimy, pogania nas batem. Nie potrafi być cicho.

Comments are closed.